Razem 29 412 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
LUKAS Bank SA to nowoczesny bank detaliczny, ukierunkowany na kompleksową obsługę finansową Klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Bank należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Przyjazne podejście, wygodna i szybka obsługa oraz łączenie zalet banku tradycyjnego i wirtualnego to cechy, którymi wyróżniamy się na rynku.

LUKAS Bank prowadzi obsługę bankową Klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. Jest jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich, udzielającym kredytów ratalnych na zakup towarów i usług dla Klientów indywidualnych, pożyczek gotówkowych i kredytów samochodowych oraz hipotecznych. W swojej ofercie ma konta osobiste, produkty oszczędnościowe, karty kredytowe z limitem odnawialnym. Wspólnie z sieciami handlowymi proponuje również karty kredytowe placówek handlowych. Bank oferuje też pakiety finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw, dopasowane do ich zróżnicowanych potrzeb. Różnorodność oferty oraz dostęp do nowoczesnych usług finansowych, zarówno w placówkach, jak i przez telefon i Internet, sprawiają, że LUKAS Bank znajduje się w czołówkach rankingów najlepszych banków w Polsce. Wysokie oceny Bank otrzymuje nie tylko od specjalistów, ale również od swoich Klientów.

Od 2001 roku strategicznym akcjonariuszem LUKAS Banku SA jest francuski bank Crédit Agricole. Tym samym LUKAS Bank jest częścią jednej z największych instytucji finansowych świata. Oprócz LUKAS Banku do grupy Crédit Agricole w Polsce należą również Europejski Fundusz Leasingowy, Calyon Bank oraz Cali Europe SA.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 53-605 Wrocław, pl. Orląt Lwowskich 1
Telefon: +48(71)3549002
Telefon 2: +480801331111
Fax: +48(71)355-30
E-mail: info@lukas.pl
Web: www.lukasbank.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)