Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Początek działalności KRYF Auto Partner datuje się na 1 stycznia 2005 roku. Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo w udzielaniu kredytów samochodowych. Od samego początku strategicznymi partnerami KRYF Auto Partner są jedne z nowocześniejszych i najdynamiczniej się rozwijających banków - GE MONEY BANK SA oraz GETIN NOBLE BANK SA. Wysoka specjalizacja głównych partnerów pozwala oferować Klientom usługi na najwyższym poziomie i jednocześnie indywidualnie dostosowywać warunki dla każdego Klienta. KRYF Auto Partner to kadra pracownicza, która zdobywa doświadczenie już od 1999 roku. Wraz z rozwojem intelektualnym i nabywaniem doświadczenia przez pracowników firma może pochwalić się rosnącą dynamiką sprzedaży. Zadowolenie Klientów mierzone jest wzrostem popytu na nasze usługi i dlatego też, możemy głośno mówić o dużej liczbie usatysfakcjonowanych Kredytobiorców, którzy zdecydowali się na pośrednictwo naszej firmy przy zakupie samochodu na raty.

KRYF Auto Partner swoją działalność prowadzi w głównej mierze na terenie województwa lubelskiego, współpracując z dealerami pojazdów nowych i używanych. W ostatnim czasie firma stawia na budowę silnej marki i dlatego podjęto decyzję o stopniowej wizualizacji punktów sprzedaży samochodów, które z nami współpracują.

Plany na przyszłość to z całą pewnością zwiększenie udziału w rynku kredytów samochodowych oraz stopniowa wizualizacja jak największej liczby współpracujących z KRYF Auto Partner punktów sprzedaży samochodów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Polna 16 22-400 Zamość
Telefon: +48(81)5253723
Telefon 2: +48880264114
Fax: +48(81)52537
E-mail: Biuro@KryfAutoPartner.pl
Web: www.KryfAutoPartner.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)