Razem 30 153 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Fashionism jest agencją modelek fashion. Za główny cel naszej działalności stawiamy sobie kreowanie FA-lifestyle. Zależy nam na promowaniu wizerunku kobiety eleganckiej, wysublimowanej, świadomej swojego wdzięku, reprezentującej odpowiedni poziom, odnajdującej się i realizującej na wielu płaszczyznach. Kobieta FA ma swój styl, śledzi nowe trendy aczkolwiek bazuje na klasycznej elegancji.

Dziewczęta współpracujące z naszą agencją są modelkami fashion (odpowiednie wymiary, grupa wiekowa 14-19lat), oraz ambasadorkami FA-lifestyle.
Każda z nich jest przez nas systematycznie szkolona i przygotowywana do pracy na najwyższym europejskim poziomie - organizujemy warsztaty z aktorami, zajęcia z savoir-vivre, kursy catwalk-u, konsultacje z wizażystami, stylistami, stylistami fryzur. Miesiąc październik był poświęcony na wprowadzenie dziewcząt do świata mody (szkolenia), oraz budowanie obszernego portfolio.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Fashionism, którą przygotowaliśmy dla Państwa w formie albumu zawierającego composit card każdej modelki(przekazywana drogą pocztową, kurierem, lub na spotkaniu z przedstawicielem agencji). Pozostałe materiały: zdjęcia, polaroidy, video oraz wszelkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie www.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Raciborska 17, 30-384 Kraków
Telefon: +48507-400-357
E-mail: casting@fashionism.pl
Web: www.fashionism.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)