Razem 28 398 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zajmujemy się działalnością w sektorze reklamy multimedialnej. Posiadamy sieć monitorów, na których wyświetlane są spoty reklamowe naszych klientów. Obecnie w naszej sieci znajduje się 15 monitorów w 11 punktach na terenie Szczecina. Monitory są montowane w różnego typu miejscach, więc reklamą objęte są różne grupy docelowe odbiorców.

Swoją działalnością pragniemy promować lokalnych przedsiębiorców, którzy świadczą różnego rodzaju usługi na wysokim poziomie. Nasza reklama dociera codziennie do wielu odbiorców i zwraca ich uwagę dzięki swojej nowatorskiej formie. Ten typ reklamy jest nowością na polskim rynku. Powoduje to, że jest ona bardziej zauważalna niż standardowe billboardy czy ogłoszenia w prasie, które istnieją w naszej "psychice" od wielu lat.

Firmę tworzy zespół ludzi z pasją, a także specjalistycznym przygotowaniem, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny. Mamy nadzieję, że na naszej stronie znajdziesz wszystkie interesujące Cię informacje. Jeśli chciałbyś wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Boh. Warszawy 27, 70-340 Szczecin
Telefon: +48501033216
Telefon 2: +48502224336
E-mail: biuro@dva-polska.pl
Web: www.dva-polska.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)