Razem 28 878 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pracownicy firmy Auto Expert Electronic posiadają 16 letnie doświadczenie w branży Car Audio oraz przy zabezpieczaniu aut. Usługi przez nas świadczone są zawsze na najwyższym poziomie, dbamy oto, aby klient był zawsze zadowolony, oferty kierowane są indywidualnie pod jego potrzeby.
Działamy również jako sklep detaliczny oraz hurtownia, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo konkurencyjne ceny.
Jako jeden z naszych największych sukcesów można zaliczyć zdobycie Mistrzostw Polski w EESPL czyli najgłośniejsze stuningowane auto w kategorii do 8 subooferow ! Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!
W sezonie 2006 w województwie pomorskim byliśmy obecni na wszystkich zlotach i obserwowaliśmy jak auta przez nas zrobione zdobywają kolejne puchary.
Zabezpiecznienia aut prowadzimy indywidualnie, nie według jakiegoś schematu, czyli wyłączniki ukryte zawsze w innych miejscach, alarm jest tak zamontowany aby złodziej go nie odnalazł i nie zneutralizował.
Staramy się doradzić klientom konkretne zabezpieczenie pod dane auto. Alarmy, które montujemy są znanych firm takich jak PROXIMA, CLIFFORD i inne.
Gwarantujemy serwis naszych urządzeń 24H!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 80-287 Gdańsk, ul. Jaśkowa Dolina 73
Telefon: +48583456555
E-mail: autoexpert24@poczta.fm
Web: www.autoexpert24.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)