Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Marka EXUS od samego początku wyspecjalizowała się we wdrażaniu skutecznych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń samochodowych i bardzo szybko wypracowała sobie wysoką pozycję w tej branży. W ofercie, oprócz uznanych już na rynku autoalarmów EXUS, znaleźć można akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu autozabezpieczeń oraz szeroką gamę urządzeń podnoszących komfort użytkowania pojazdów mechanicznych. Produkty marki EXUS łączą w sobie dopracowanie techniczne, najwyższą jakość oraz nowatorskie wzornictwo. Potwierdzeniem ich standardu jest zaufanie, jakim obdarzyło je tysiące zadowolonych użytkowników zarówno w kraju jak i za granicą.

Zespół tworzący markę EXUS to wykwalifikowani inżynierowie, handlowcy oraz technicy, zawsze służący pomocą użytkownikom produktów EXUS. Doskonała znajomość nieustannie zmieniającego się rynku, śledzenie trendów i nowinek technicznych, uczestnictwo w najważniejszych targach branżowych to tylko kilka z wielu atutów, dzięki którym kadra EXUS jest w stanie sprostać zapotrzebowaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

EXUS świadczy również usługi w zakresie podwykonawstwa urządzeń elektronicznych. Doświadczenie rynkowe i technologiczne, a także zdobyte uznanie i renoma na rynku są gwarancją najwyższej jakości produktów opuszczających naszą linię produkcyjną.

Przekonaj się jakie korzyści niesie ze sobą użytkowanie markowych produktów EXUS.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 01-793 Warszawa, ul. Rydygiera 8
Telefon: +48228322493
E-mail: biuro@exus.pl
Web: www.exus.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)