Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Akwarystyką zawodowo zajmujemy się od kilkunastu lat. Jako AtollZoo firma istnieje od 1996 r. Przedtem istniała jako Aqua-Art Sabella. Profil i kierunek działania pozostaje niezmienny.

Naszą główną działalnością jest urządzanie akwariów i projektowanie dużych zbiorników ekspozycyjnych, zarówno morskich jak i słodkowodnych.

Ponadto zajmujemy się rozmnażaniem zwierząt wodnych ( koralowców, krewetek), pracami badawczymi nad tematami bezpośrednio związanymi z akwarystyką. Właściciel firmy, Paweł Szewczak, od wielu lat jest wielbicielem podwodnego świata. Był szefem wyprawy na rafy koralowe Morza Czerwonego "Atoll Divers Egipt 94". Wyprawa miała na celu poznanie raf koralowych tamtych okolic oraz zebranie okazów dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego i Filii Białostockiej. Kierownikiem naukowym wyprawy był prof. Tomasz Umiński.

Publikacje autorstwa Pawła Szewczaka dotyczące akwarystyki morskiej można spotkać między innymi w polskiej prasie akwarystycznej, np. "Nasze Akwarium", "Aqua Terr". W styczniu 2006 wydana była książka o hodowli krewetek autorstwa P. Szewczak i J. Sawicka.

Akwaria P. Szewczaka to wystroje naturalistyczne ujęte w artystycznych kanonach akwarystyki. Naturalne technologie organicznych form zabudowy akwariów stają się modne wśród ludzi ceniących sztukę.

AtollZoo ma punkt sprzedaży w Warszawie przy ul. Umińskiego 16a, gdzie oferowanych jest wiele gatunków poszukiwanych zwierząt i roślin, zarówno morskich jak i słodkowodnych. Tam również można obejrzeć zwierzęta z własnych hodowli.

Zwierzęta sprowadzane są z Indonezji, Singapuru, Tajlandii, Sri Lanki, Hawajów, Fidżi, USA i z hurtowni w Europie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa Ulica: Umińskiego 16A Kod pocztowy: 03-984
Telefon: +48601282252
E-mail: atoll@akwaria.pl
Web: www.atollzoo.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)