Razem 30 412 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zakład Elektroniki Profesjonalnej powstał w 2000 r.
Jesteśmy konstruktorami, autorami projektu oraz producentami rejestratorów samochodowych SUPERVISOR z zastosowaniem modułów GPS.

Konstrukcja rejestratora i oprogramowanie powstało wyłącznie na bazie naszego potencjału technologicznego i finansowego. Jesteśmy prawnym właścicielem wszystkich praw do projektu (posiadamy źródła oprogramowania).

Z założenia od początku chcieliśmy stworzyć narzędzie przeznaczone do efektywnego rozliczania i zarządzania dużą flotą pojazdów, wiele funkcji w programie pozwala na uzyskiwanie syntetycznych analiz z zadań zrealizowanych przez samochody. Takie podejście do tematu z całą pewnościś odróżnia nasz produkt o całej gamy rejestratorów oferowanych na rynku gdzie najczęściej analiza oparta jest głównie na mapach elektronicznych.
Obecnie przy rozwijaniu produktu współpracujemy z kilkoma firmami zajmującymi się oprogramowaniem, produkcją przemysłową i projektowaniem urządzeń elektronicznych.

Całe nasze rozwiązanie jest w znacznym stopniu oryginalne i znacząco odbiega od oferowanych na rynku systemów. Naszym głównym celem jest zastosowanie metod analitycznych do planowania, nadzorowania i rozliczania zadań dla konkretnego pojazdu klienta.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 81-451 Gdynia , Al.Zwycięstwa 96/98
Telefon: +48587351175do77
E-mail: biuro@supervisor.pl
Web: www.supervisor.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)