Razem 25 610 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od samego początku działalność Omnidruk-u nastawiona była na świadczenie wysokiej jakości usług poligraficznych wykonywanych techniką sitodruku. Jakość produkcji wychodzących spod szyldu Omnidruk została zauważona przez firmę 3M. Fakt ten zaowocował otrzymaniem przez Omnidruk pierwszej w Polsce autoryzacji na produkcję grafiki reklamowej przy użyciu folii i farb 3M.

Najlepsze materiały wykorzystywane do produkcji grafik, terminowa obsługa, konkurencyjne ceny oraz fakt udzielania gwarancji na świadczone usługi, spowodował zainteresowanie się ofertą Omnidruk-u przedstawicieli wiodących firm i agencji reklamowych z całego kraju.

Nowoczesne technologie druku stosowane przez Omnidruk dają nieograniczone możliwości wykonywania nadruków na wszelkiego rodzaju materiałach i podłożach. Pozwala to na tworzenie reklamy wizualnej o niepowtarzalnym charakterze.

Omnidruk jest firmą dającą swoim klientom pewność, że produkt, który otrzymują spełnia najwyższe wymagania zarówno techniczne jak i jakościowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 91-039 Łódź, ul.Sprawiedliwa 1
Telefon: +48426531373
Fax: +48426407937
E-mail: biuro@omnidruk.pl
Web: www.omnidruk.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)