Razem 30 823 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza Firma istnieje od roku 1999. Siedziba firmy znajduje się w Wieliczce, w której znajduje się kopalnia soli - najstarsze na ziemiach polskich przedsiębiorstwo solne, którego początki sięgają średniowiecza. Kopalni Soli "Wieliczka" w dniu 8 września 1978 na I Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO wśród pierwszych 12 obiektów z całego świata.
Przez całe stulecia była źródłem bogactwa kraju i materialnym fundamentem kultury - dzisiaj jest najchętniej odwiedzanym polskim podziemnym sanatorium oraz obiektem turystycznym.
Bazując na tej tradycji i doświadczeniach, budujemy groty solne oraz wykonujemy aranżację wnętrz nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach, takich jak: Słowacja, Węgry, Czechy, Austria, Niemcy, Szwecja itd. Zlecenia wykonujemy wyłącznie na najwyższym poziomie, zapewniając naszym klientom szybki, sprawny, czysty i terminowy montaż oraz sprawdzone urządzenia, do których posiadamy wszystkie części zamienne. Oferujemy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, a także na życzenie klienta stałą obsługę serwisową.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Wieliczka Ulica: ul. Stroma 16 Kod pocztowy: 32-020
Telefon: +48(012)278-66-78
E-mail: info@krysztalowy-swiat.pl
Web: saltchamber.com/pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)