Razem 29 424 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Specjalizujemy się w analizach opartych na badaniach termograficznych wykonanych kamerami termowizyjnymi. Dysponujemy sprzętem i oprogramowaniem najnowszej generacji o najwyższej możliwej rozdzielczości, wyprodukowanym przez światowego lidera w dziedzinie termowizji FLIR Systems AB.
Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Każde badanie poprzedzone jest wywiadem a w szczególnych przypadkach wizją lokalną. Pomyślność badań i trafność analizy zależy od wielu czynników, które są omawiane podczas wywiadu.
Do zadań naszej Pracowni należy prowadzenie w zakładach przemysłowych pomiarów w celu likwidacji tzw. “gorących punktów”. Dotyczy to wszystkich urządzeń zasilanych energią elektryczną, gdzie mogą wystąpić przegrzania na złączach, bądź w przeciążanych już uszkodzonych podzespołach w urządzeniach mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych czy zasilanych parą.
Badania wykonujemy w cyklach badań okresowych, w terminach ustalonych przez Zleceniodawcę.
Prowadzimy badania specjalistyczne ściśle związane z daną dziedziną przemysłu służące rozwojowi, zdobyciu informacji o jakości produkcji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa Ulica: Gruntowa 8 Kod pocztowy: 04-906
Telefon: +48223000535
E-mail: kontakt@termoenergia.pl
Web: www.kameratermowizyjna.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)