Razem 30 142 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
esteśmy firmą związaną z nawigacją od pięciu lat, co oznacza duże doświadczenie w tak młodej branży. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów.

To dla państwa monitorujemy rynek urządzeń nawigacyjnych eliminując nieudane rozwiązania, a uczestnicząc aktywnie w doskonaleniu atrakcyjnych produktów. Jesteśmy wielkopolskim przedstawicielem amerykańskiego lidera technologii związanej z GPS, firmy GARMIN.

Współpracujemy również z innymi producentami sprzętu nawigacyjnego jednocześnie konsekwentnie eliminując ze sprzedaży firmy nastawione na krótkotrwały efekt przy pomocy agresywnej reklamy.

Nasza oferta jest kierowana przede wszystkim do ludzi lubiących podejmować świadome decyzje, ceniących profesjonalizm i stawiających nam wysokie wymagania, pomagając w ten sposób doskonalić naszą firmę.

Zadowolonym klientom dziękujemy za powierzone nam zaufanie, naszych przyszłych klientów zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnie przygotowanych doradców, a niezadowolonych... ...jeśli tacy są to chcemy o tym wiedzieć, wyciągać wnioski z naszych błędów, jeśli to możliwe naprawić je i doprowadzać wszystkich do celu zgodnie z ideą proponowanych przez nas urządzeń.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 30-504 Kraków, ul. Kalwaryjska 70
Telefon: +4812-423-50-93
Web: www.nawigacja.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)