Razem 30 412 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Eurozoo specjalizuje się w hodowli, pośrednictwie i sprzedaży zwierząt hodowlanych różnych gatunków. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ptaki - papugi, mandarynki, pawie, żurawie, gęsi, jak i ssaki - jelenie, daniele, krowy szkockie, osły, kangury, muflony.

Nawiązaliśmy również liczne i trwałe kontakty z hodowcami polskimi jak i zagranicznymi, toteż nasza oferta jest stale poszerzana i ciągle otwarta na sugestie a przede wszystkim potrzeby naszych klientów.

Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym terminie na terenie całej Polski, posiadając w ofercie możliwość dostarczenia zakupionych u nas zwierząt własnym specjalistycznym transportem. Dodatkowo oferujemy możliwość profesjonalnego przewozu zwierząt na życzenie klienta z dowolnego i do dowolnego - wskazanego miejsca w kraju.

Wszystkie oferowane przez nas zwierzęta znajdują się pod ścisłą kontrolą weterynaryjną, posiadają wszystkie wymagane dokumenty i są dopuszczone do obrotu w naszym kraju.

Zwierzęta przez nas oferowane są zadbane, zdrowe, odpowiednio dokarmiane i jeżeli jest to wskazane - oswojone, przyzwyczajone do widoku i bliskiego kontaktu z ludźmi.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 47-133 Jemielnica, ul. Korfantego 44a
Telefon: +48505508384
E-mail: marekkania@o2.pl
Web: www.eurozoo.prv.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)