Razem 30 170 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W lutym 1998 roku powołaliśmy do życia firmę AG Tuning, w której realizujemy nasze wspólne pomysły i projekty naszych klientów dotyczące tuning'u samochodów wszystkich marek.
Nasze zespół zajmuje się stylizacją nadwozia opartą na własnych pomysłach. Współpracujemy również z najlepszymi firmami w kraju i za granicą.
Aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów nasza działalność obejmuję m.in. produkcję i wytwarzanie elementów karoserii i akcesoria z kompozytów sztucznych, sprzedaż elementów gotowych renomowanych firm, szeroką gamę obręczy ze stopów lekkich, zawieszenia, lampy oraz usługi w zakresie blacharskim i lakierniczym.
Najmocniejszą stroną naszej firmy jest doświadczenie i brak obawy przed nowymi wyzwaniami. Właśnie dlatego nasze samochody były juz wielokrotnie nagradzane zarówno na tuningowej scenie w kraju jak i za granicą. Nasze auta mozna spotkać już nie tylko w Niemczech i Holandii, ale rozwnież we Francji i Anglii!!! Za cel przyjęliśmy (i spełniamy go z powodzeniem) najwyższy poziom świadczonych usług!!!! Jestesmy najstarszą i najlepszą firma stylingową w Polsce. Jestesmy najlepsi, bo tworzymy z pasją!!!!!
By jednak dotrzeć do wszystkich pasjonatów tuningu i isc z "duchem czasu" postanowiliśmy otworzyć sklep on-line, w którym systematycznie będziemy poszerzac asortyment - jesli czegoś bedzie wam brakować, cos sie wam nie podoba - piszcie, Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i krytyke.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 62-081, Wysogotowo k. Poznania, ul. Skórzewska 14
Telefon: +48509-710-411
E-mail: info@ag-tuning.pl
Web: /www.ag-tuning.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)