Razem 27 054 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Akces Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1997 r. Od początku swojej działalności zajmujemy się szeroko pojętą produkcją na potrzeby branży reklamowej realizuję zlecenia na terenie polski i poza jej granicami (Szwecja, Francja, Niemcy).

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym w oparciu o urządzenia numeryczne cyfrowe i laserowe. Zatrudnienie w 2006 r osiągnęło poziom 140 osób i utrzymuje tendencje rosnącą. Powierzchnia produkcyjna i magazynowa wynosi 5000 m2. Firma realizuje zamówienia od wielkonakładowych po jednostkowe w oparciu o projekty własne lub powierzone, z dużą specjalizacją w indywidualnych rozwiązaniach.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy strukturę obsługi, która pozwala na realizację zlecenia od projektu poprzez produkcję, montaż, obsługę logistyczno - techniczną wraz z transportem w oparciu o własna flotę pojazdów dostawczych. Dotychczasowy okres działalności pozwolił na zebranie niezbędnych doświadczeń i wypracowanie wielu własnych technologii z uwzględnieniem wysokich standardów jakości w zakresie produkcji reklamowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Sokołowska 159 08-110 Siedlce
Telefon: +48256332700
Fax: +48256331623
E-mail: info@reklamyfabryka.pl
Web: www.reklamyfabryka.pl
Zdjęcia i fotografie
AKCES Sp. z o.o - 1AKCES Sp. z o.o - 2AKCES Sp. z o.o - 3AKCES Sp. z o.o - 4
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)