Razem 30 451 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma działającą od wielu lat na rynku nieruchomości. Właściciel między innymi patentu - systemu drogowego Dura-Track służącego do stabilizacji grząskiego gruntu. Jest również jego dystrybutorem.

Podstawą systemu Dura-Track są kratownice złożone z czworościanów foremnych i wykonane z warstw prętów stalowych. Unikalny kształt kratownicy sprawia, że jest niezatapialna w błocie, nie grzęźnie w torfie, żwirze i piasku – nawet gdy poddawana jest dużym obciążeniom.

Montaż kratownic nie wymaga żadnych przygotowań podłoża. Wystarczy położyć je bezpośrednio np. na błocie. Płyta systemowa Dura-Track jest lekka, dzięki czemu można ją przewozić bez użycia specjalistycznego sprzętu drogowego. Za sprawą innowacyjnej konstrukcji możliwe jest także wielokrotne wykorzystanie systemu (ułożoną wcześniej drogę można z łatwością zdemontować).

Stosowanie Dura-Track jest w pełni ekologiczne - pozwala uniknąć ingerencji w środowisko naturalne przy stworzeniu całej infrastruktury dla budowy drogi.

Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne systemu Dura-Track nie mają odpowiednika w wykorzystywanych dotychczas standardowych metodach stabilizacji podłoża.

Więcej na temat najnowszego produktu firmy znaleźć można na stronie: www.dura-track.pl
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kraków Ulica: Bursztynowa 5 Kod pocztowy: 31-213
Telefon: +48124168900
E-mail: biuro@intergeored.com.pl
Web: www.intergeored.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)