Razem 26 480 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma powstała w styczniu 1978 roku. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu zdobytemu na rynku polskim możemy poszczycić się znaczną grupą zadowolonych klientów.

Zapewniamy kompleksową obsługę firm od etapu projektowania, do zamieszczenia reklamy we wskazanym miejscu. Realizujemy zarówno jednostkowe jak i seryjne zamówienia. Dodatkowo nasze ceny są ściśle związane z jakością użytych materiałów, złożonością procesu produkcji oraz wielkością zamówienia. Posiadamy oprzyrządowanie, wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie pozwalające na wykonanie każdej realizacji w zakresie reklamy wizualnej. Naszą domeną jest kompleksowe wykonawstwo w zakresie produkcji tablic reklamowych, wielkoformatowych kasetonów świetlnych, liter przestrzennych, grafiki na pojazdach, banerów reklamowych, oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego biur, salonów sprzedaży, punktów handlowych itp.

Stawiamy na jakość i terminowość, gwarantując najwyższy możliwy poziom usług na rynku reklamy. Nasze działanie to profesjonalizm i pasja...
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Ciekawa 16 44-300 Wodzisław Śląski
Telefon: +48324553522
Telefon 2: +48604905352
Fax: +48324553522
E-mail: kontakt@reklama.wodzislaw.pl
Web: www.reklama.wodzislaw.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)