Razem 26 768 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza agencja reklamowa to firma, dla której liczy się pięć podstawowych haseł: wyobraźnia, nowoczesność, Internet, komunikacja i tolerancja. Kierujemy się nimi zarówno na co dzień jak i w interesach. Nasz zespół składa się z osób młodych, kreatywnych, otwartych na świat i doświadczonych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Podejmujemy się wykonania zarówno jednego pakietu wizytówek, czy jednej tablicy reklamowej, jak i przekraczającego kilkadziesiąt stron katalogu reklamowego.

Posiadamy w swoim parku maszynowym urządzenia do druku wielkoformatowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w banery, plakaty, billboardy, siatki mesh, flagi, folie samoprzylepne. Nasza ultradźwiękowa zgrzewarka pozwala na idealne łączenie banerów oraz siatek mesh tak, aby powstawały jednolite powierzchnie nawet do setek m2. Drukujemy do rozdzielczości 1440dpi, co pozwala nam również wykonywać wydruki wielkoformatowe do systemów ekspozycyjnych (Roll-up, X-stand, L-stand, ścianka Pop-up i inne), które obecnie znalazły idealne zastosowanie nie tylko na targach wystawienniczych, ale również w sprzedaży codziennej. To wszystko w wysokiej jakości druku i w maksymalnie szybkim terminie.

Dodatkowym wsparciem reklamy zewnętrznej jest ploter frezujący CNC o polu roboczym 2,0x1,5m z nowoczesnym oprogramowaniem pozwalającym tworzyć bardzo skomplikowane projekty oraz frezowanie, grawerowanie i wycinanie w tworzywach sztucznych, laminatach, dibondzie, sklejce, drewnie, płytach MDF i metalach miękkich (aluminium, mosiądz oraz miedź). Tym samym znacznie prościej i taniej możemy obecnie wykonywać kasetony podświetlane, litery przestrzenne ze styroduru (litery 3D) oraz pylony reklamowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Strzelców Bytomskich 87B, 41-914 BYTOM
Telefon: +48(32)72-999-27
E-mail: wyceny@redeye.pl
Web: www.redeye.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)