Razem 30 229 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma AUTO-PULS istnieje na rynku rzeszowskim od 7 lat. Siedziba oraz warsztat serwisu mieści się w centrum Rzeszowa przy jednej z głównych tras o nasilonym ruchu. Powierzchnia warsztatowa, jaką dysponujemy oraz zaplecze urządzeń pozwala na równoczesne serwisowanie 10 pojazdów. Warsztat samochodów dostawczych, a także ciężarowych AUTO-PULS TRUCK, który otworzyliśmy przy ul. Torowej 3 umożliwia równoczesne przyjęcie i naprawę 10 samochodów.


Dzięki praktycznej i teoretycznej wiedzy, wieloletniej praktyce pracowników, możemy zapewnić naszym Klientom optymalną jakość dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Naprawiamy samochody wszystkich marek. Specjalizujemy się w naprawach samochodów Renault oraz Opel.

Zabiegając o to, by naprawy samochodów oddanych do naszego warsztatu przeprowadzane były możliwie jak najszybciej i objęte były gwarancją na terenie kraju i Europy, zdecydowaliśmy się na wstąpienie do sieci Valeo Service, Valeo Clim Service, Hella Service, Auto Service TRW.

Utworzenie na terenie całego kraju sieci serwisów pozwala naszej firmie na utrzymanie cen części i usług na bardzo konkurencyjnym poziomie, co w połączeniu z terminowością usług i częstymi akcjami, promocjami, ustala koszt napraw samochodu na satysfakcjonującym Klienta poziomie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 35-205 Rzeszów, ul. Torowa 3
Telefon: +48178529570
E-mail: autopulsrzeszow@interia.pl
Web: www.autopuls.rzeszow.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)