Razem 26 032 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pracownia Reklamy ZET 3 - lider wśród trójmiejskich firm, zajmujących się tworzeniem profesjonalnych reklam, systemów oznakowań i wizualizacji reklamowych. Firma z blisko piętnastoletnim doświadczeniem na rynku reklamy oferuje kompleksową realizację pomysłów związanych z szerokopojętą reklamą.

Obejmuje ona opracowanie i kreację projektów reklamy zewnętrznej i wyposażenia wnętrz, ich realizację, aż po finalny montaż produktu we wskazanej przez klienta lokalizacji. Oferujemy ponadto pełną obsługę posprzedażową oraz profesjonalny serwis gotowych instalacji na terenie całego kraju. Obok standardów - na życzenie klienta lub według jego wskazówek - jesteśmy w stanie od projektu po realizację stworzyć inne, nietypowe formy wizualizacji - jako że dysponujemy własnym, niezależnym zapleczem produkcyjnym.

Pracujemy tylko na markowym sprzęcie, a także korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych materiałów. Wszystkie te atuty pozwalają nam na pełną swobodę działania i uniezależniaja od podwykonawców, co w efekcie daje nam możliwość oferowania dla klienta szalenie konkurencyjnych cen, nie zawierających kosztownych marż posredników.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Litewska 11/13, 80-719 Gdańsk
Telefon: +48583091200
Fax: +48583091200
E-mail: reklama@zet3.com
Web: www.zet3.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)