Razem 26 631 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma PHU EURO-NORD działa w segmencie blach od początku 2007 roku, jednak korzenie osób tworzących firmę sięgają przeszło 15-sto letniej tradycji sprzedaży materiałów budowlanych, blach i stali. Obecnie głównym zakresem działalności jest sprzedaż wszelkiego rodzaju blach ocynkowanych i powlekanych. Firma PHU EURO-NORD wyspecjalizowała się w obsłudze wąskiego grona bardzo wymagających odbiorców jakimi są firmy produkujące klimatyzacje i wentylacje. Obecnie zaopatrujemy największe firmy produkcyjne z tego sektora w regionie Polski północnej. Firma PHU EURO-NORD zaopatruje również producentów artykułów metalowych takich jak parapety, skrzynki, obudowy. Dodatkowo dostarczamy również nasze produkty do szeregu firm dekarskich i hurtowni budowlanych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów przez przygotowanie indywidualnych ofert dla konkretnego odbiorcy.
Firma PHU EURO-NORD zwraca szczególną uwagę na jakość oferowanych produktów, dlatego posiada w ofercie tylko produkty z najbardziej renomowanych HUT europejskich, które spełniają wszelkie warunki jakości i posiadają wymagane gwarancje, atesty i certyfikaty. Dostawy towarów do klientów realizujemy własnym transportem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Pruszcz Gdański Ulica: Czołgistów 12 Kod pocztowy: 83-000
Telefon: +4858)305-47-47
E-mail: biuro@euro-nord.pl
Web: www.euro-nord.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)