Razem 29 460 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Medialook to pełna produkcja i postprodukcja, programy TV i internetowe, teledyski, filmy informacyjne i edukacyjne, reklamy telewizyjne, grafika 2D i 3D.

Firma Medialook istnieje na rynku od 2007 roku.

Nasze produkcje są publikowane i promowane na łamach szeregu największych polskich portali internetowych: WP.PL, O2.PL i IDG.PL. Ich oglądalność sięga setek tysięcy odsłon.

Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie realizacji programów na potrzeby telewizji internetowej. Jesteśmy od samego początku powstania usług Video On Demand (VoD) na rynku w Polsce, dzięki czemu znakomicie rozumiemy wymagania tego medium.

Poza sama produkcja i publikacją materiałów Web TV, Medialook oferuje również prezentacje multimedialne oraz filmy promocyjne. Przygotowujemy reportaże z konferencji, imprez, eventów, pokazów mody wzbogaconych o wywiady oraz relacje zza kulis. Dodatkowo

Dzięki zdolnościom lingwistycznym naszej ekipy realizujemy nagrania poza granicami kraju.

Gwarantujemy wysoką oglądalność naszych realizacji dzięki najnowszym rozwiązaniom marketingu wirusowego, który pozwala w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do milionów użytkowników Internetu.

Innowacyjne rozwiązania Medialook wychodzą naprzeciw aktualnym zmianom zachodzącym w kanałach dystrybucji. Dzięki nowoczesnym narzędziom i technologiom stosowanym przez Medialook każdy produkt czy usługa może być niemal namacalna na ekranie komputera, a co za tym idzie decyzja potencjalnego Klienta o kupnie danego towaru jest całkowicie świadoma i bezzwłoczna.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Woronicza 76/1, 02-640 Warszawa
Telefon: +48(22)2510517
Telefon 2: +48600230500
E-mail: lukasz@medialook.pl
Web: www.medialook.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)