Razem 28 726 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Od zawsze chcieliśmy robić filmy. Pod koniec 2007 roku pojawił się pomysł, aby założyć firmę. Chcieliśmy zacząć od krótkich form, wiele się przy tym nauczyć, a przy okazji wesprzeć polskie kino. Chcieliśmy robić amerykańskie zwiastuny do polskich filmów. W ciągu kilku miesięcy nawiązaliśmy współpracę z kilkunastoma dystrybutorami i producentami, dla których produkujemy wszelkie możliwe materiały promocyjne.

Potem pomyśleliśmy, że byłoby fajnie, gdyby polskie filmy krótkometrażowe miały swojej miejsce w kinach. Staramy się znaleźć dla nich to miejsce, w czym wsparł nas już Polski Instytut Sztuki Filmowej.
Pod koniec roku 2008 pojawił się pomysł otwarcia profesjonalnego studia do postprodukcji dźwięku. Obecnie w studiu pracujemy nad filmami krótkometrażowymi, programami do telewizji, zwiastunami, spotami radiowymi i zgraniami lektorskimi. Wiosną 2009 zainteresowaliśmy się authoringiem i obecnie dla kilku dystrybutorów przygotowujemy płyty Blu-ray i DVD.

Wciąż staramy się opowiadać swoje historie ruchomymi obrazkami. Co jakiś czas zdarza nam się wyjść na zewnątrz z kamerą i zrobić teledysk, spot reklamowy, czasem nawet krótkometrażowy film. Nasza ekipa to młodzi i doświadczeni ludzie, dla których największą pasją są filmy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Indyjska 15 03-957 Warszawa
Telefon: +48223929123
Fax: +48226160142
E-mail: info@artcore.pl
Web: www.artcore.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)