Razem 30 451 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Wykonujemy zabudowy samochodów pogrzebowych, zarówno nowych jak i używanych. Pierwszym samochodem z naszej oferty był Polonez / BAUTEX w wersji dwu i pięciosobowej kabiny pasażerskiej.
Po uzyskaniu uznania klientów krajowych, nasz Polonez Bautex trafił także na rynek węgierski gdzie nasz partner poznając walory tego specjalistycznego pojazdu sprzedał wiele egzemplarzy w wersji 2 osobowej.
Po rodzimym Polonezie przyszła kolej na zabudowy pogrzebowe marek zachodnich. Ze względu na funkcjonalność i trwałość zaczęliśmy zabudowy na VWT4 , VWT5 i Mercedesa Vito.

Od początku działamy zgodnie z wymogami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Nasze nowe samochody pogrzebowe potocznie zwane karawany posiadały i posiadają homologacje ministerialne jeśli chodzi o przepisy komunikacyjne oraz atesty higieniczne jeśli chodzi o przepisy sanitarne.
Ze względu na różnorodność marek zabudowywanych samochodów a konkretnie Ford Transit, KIA Pregio, Hyundai H100 i następne, Peugeot Boxer, Toyota Hiace, amerykańskie Ford Windstar, Dodge Caravan, Chrysler Voyager, Biuck, pozyskaliśmy uprawnienia na wykonywanie zmian konstrukcyjnych dzięki czemu jest możliwość dokonywania w zabudowanych samochodach zmiany rodzaju pojazdu z ciężarowych na specjalny pogrzebowy.

Bardzo istotną sprawą są wymogi sanitarne. Na stosowaną technologię i materiały uzyskaliśmy akceptację Głównego Inspektora Sanitarnego.
W ostatnim okresie wykonaliśmy zabudowę pogrzebową samochodu typu limuzyna VW Passat. W ten sposób zapełniliśmy lukę na rynku polskim gdzie brakowało oferty nowych samochodów w tej klasie.
Szczególnie chcielibyśmy podkreślić fakt, że zabudowane przez nas samochody pogrzebowe (karawany) spełniając wszystkie przepisy obowiązujące na rynku polskim gwarantują naszym klientom pewność świadczenia usług bez obaw kontroli służb komunikacyjnych i sanitarnych
Naszą główną specjalnością są samochody pogrzebowe czyli potocznie karawany - jednak w ogólnie pojętej branży motoryzacyjnej nasze wyroby również zyskały uznanie. Wykonujemy na bazie VWT5 zabudowy specjalistyczne ciężarowe pozwalające użytkować pojazd brygadom 6-cio osobowym z uzyskaniem przestrzeni bagażowej. Są to VWT5 Max spełniające oprócz wielu walorów eksploatacyjnych możliwość całkowitego odpisu podatku VAT.

Wykonujemy również elementy wyposażenia wnętrza samochodów policyjnych.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 03-257 Warszawa, ul. Juranda ze Spychowa 65
Telefon: +48226769660
E-mail: bautex@bautex.pl
Web: www.bautex.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)