Razem 30 472 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Centrum Badawczo-Rozwojowe Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (CEBRON) istnieje od ponad 40-stu lat (rok założenia 1959).

Zostało powołane w pionie Spółdzielczości jako jednostka Naukowo-Badawcza, mająca za zadanie opracowywanie i produkowanie urządzeń, oprzyrządowania i stanowisk pracy - umożliwiających zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Ponadto, opracowywaliśmy i produkowaliśmy sprzęt rehabilitacyjny umożliwiający normalne codzienne życie (samoobsługę) osobom niepełnosprawnym. Produkcją sprzętu rehabilitacyjnego, a zwłaszcza specjalistycznych krzeseł i foteli biurowych zajmujemy się do dziś.

Pod koniec lat siedemdziesiątych rozpoczęliśmy działalność zmierzającą do umożliwienia osobom niepełnosprawnym prowadzenia samochodu. Zajęliśmy się grupą osób z niedowładem nóg, która ma największe trudności z poruszaniem się, co uniemożliwia jej korzystanie z transportu zbiorowego. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy do produkcji oprzyrządowania, które umożliwiają prowadzenie samochodu osobom niepełnosprawnym z dysfunkcją kończyn dolnych.

Współpracujemy z Instytutem Transportu Samochodowego, który bada przystosowane przez nas samochody dla niepełnosprawnych - stwierdzając, że ich prowadzenie nie narusza przepisów obowiązujących w Polsce. Produkowane przez Nas oprzyrządowania podlegają stałej modernizacji przy wykorzystaniu coraz nowocześniejszych technologii.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 03-475 Warszawa, ul. Borowskiego 2
Telefon: +48228182442
E-mail: cebron@cebron.com.pl
Web: www.cebron.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)