Razem 29 626 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Jesteśmy firmą działającą w branży motoryzacyjnej i finansowej w zakresie sprzedaży i skupu oraz finansowania środków transportu. Nasze osobiste, kilkuletnie doświadczenie w branży transportowej daje Państwu gwarancję optymalnego doboru pojazdu w zależności od wymogów wykonywanego zlecenia.

Prowadzimy sprzedaż używanych ciągników siodłowych, samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, samochodów dostawczych, nowych i używanych pojazdów do transportu drewna, pojazdów leśnych oraz nowych naczep i przyczep marki MEGA i ZASŁAW - TRALIS. ( Pojazdy nowe )
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możemy również sprowadzić pojazd pod indywidualne zamówienie. Na wybrane pojazdy istnieje możliwość udzielenia pisemnej gwarancji na okres do 6 miesięcy.
Przy zakupie pojazdu z naszej oferty istnieje także możliwość pozostawienia posiadanego środka transportu w rozliczeniu.

Skupujemy ciągniki siodłowe oraz naczepy. ( Skup pojazdów ) Nasi przedstawiciele dojeżdżają pod wskazany adres w ciągu 24h. Płacimy gotówką.
W zakresie finansowania współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania instytucjami posiadającymi ugruntowaną pozycję na rynku, co gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę przed i posprzedażną. ( Finansowanie )
Dążymy do maksymalizacji zadowolenia naszych klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Wałcz Ulica: ul. Sądowa 1/7B Kod pocztowy: 78-600
Telefon: +48673873165
Web: www.truckcomplex.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)