Razem 29 452 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
"Auto-Handel” to firma zajmująca się importem i sprzedażą samochodów osobowych z krajów UE. Nasza oferta skierowana jest dla osób ceniących swój czas, wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo przy zakupie i sprzedaży auta używanego. Zajmujemy się skupem i sprzedażą samochodów używanych w Lublinie.

W ofercie znajdują się samochody używane zarówno krajowe, jak i z pozostałych państw UE sprowadzone głównie z Francji, Niemiec, Belgii oraz Włoch. Są to auta w bardzo dobrym stanie technicznym z pełną dokumentacją techniczną i serwisową. Gwarantujemy legalność pochodzenia wszystkich samochodów. Zapewniamy kompleksową profesjonalną obsługę w zakresie rejestracji oraz finansowania zakupu samochodów. Nasza oferta obejmuje system ubezpieczeń, kredytu oraz leasingu.
Powierzając nam sprawy formalne macie Państwo pewność, że będziecie profesjonalnie i szybko obsłużeni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaangażowanie w obsługę i jakość oferowanych przez nas usług stale rośnie a co za tym idzie jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z aktualną ofertą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Lublin Ulica: Dębówka 15A Kod pocztowy: 20-823
Telefon: +48502597853
E-mail: lukasz.antas@gmail.com
Web: www.auto-handel-lublin.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)