Razem 27 654 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Palki Design to agencja reklamy świadcząca profesjonalne usługi w zakresie kreowania wizerunku w internecie oraz wykorzystywania nowych mediów i technologii reklamy w biznesie. Na rynku istniejemy ponad 5 lat. Do tego czasu wykonaliśmy już kilkadziesiąt projektów www. Specjalizujemy się w projektowaniu, unowocześnianiu i optymalizacji stron internetowych, przy użyciu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy usługi aktywnego wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem dedykowanych rozwiązań interaktywnych. Spośród wielu dostępnych na rynku projektów nasze wyróżnia Twój sukces. Posiadane wykształcenie i umiejętności sprawiły iż tworzenie stron internetowych jest naszą pasją. Realizujemy projekty dla instytucji państwowych, korporacji, klientów indywidualnych dużych i małych firm w Polsce i zagranicą.

Palki Design jest drużyną, której zawodnicy tworzą zgrany zespół. Różnorodność naszych umiejętności i kilkuletnie doświadczenie pozwala nam dopasować się do preferencji każdego klienta. Posiadamy bogatą wiedzę, doświadczenie oraz wysokie umiejętności praktyczne z zakresu informatyki i marketingu.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w trakcie wykonywania projektu, a także po jego zakończeniu. Budujemy długotrwałe relacje z klientami, dostarczając potrzebnych rozwiązań.

Kreatywność zespołu i państwa uznanie dla naszych projektów pozwoliła nam poszerzyć nasze usługi o reklamę wizualną.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ubocze 300/56 (II Piętro), 59-620 Gryfów Śląski
Telefon: +48(75)7813654
Telefon 2: +48697484235
E-mail: biuro@palkidesign.pl
Web: www.palkidesign.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)