Razem 29 424 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma BLUCAMP.PL powstała w listopadzie 2005r. Działa na terenie Polski jako część włoskiej grupy sieci sprzedaży i wynajmu camperów BLUCAMP.

Wprowadzamy na rynek polski profesjonalną sieć wynajmu i sprzedaży camperów oraz przybliżamy naszym klientom sposób na odkrycie nowego wymiaru wolności dzięki podróżom camperem, który może stać się dla Państwa mobilnym domem lub biurem. Olbrzymią zaletą naszej sieci jest możliwość wyboru w naszym centrum samochodu i za naszym pośrednictwem możliwość wynajmu dokładnie takiego samego samochodu w jednym z naszych centrum w Europie.

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie przy ul. Białołęckiej 233A, w pobliżu Centrum Handlowego Targówek.

Nasza sieć w Europie działa na terenie Włoch, Francji, Hiszpanii, Belgii, Wielkiej Brytanii i innych. W tych krajach oferujemy ofertę Fly & Drive .

W ofercie posiadamy campery na wynajem i na sprzedaż. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punku wynajmu i sprzedaży oraz do umówienia się na prezentację campera.

Dla nowych klientów, którzy dotychczas nie poznali zalet podróży camperem, oferujemy możliwość testowego wynajmu campera na czas weekendu, który zostanie rozliczony na specjalnych warunkach w przypadku wynajmu campera na dłużej.

W przypadku, gdy zdecydują się Państwo po wynajmie zakupić u nas camper, koszt wynajmu zostanie odliczony od ceny
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 03-253 Warszawa, Białołęcka 233 a
Telefon: +48228111819
E-mail: nfo@blucamp.pl
Web: www.blucamp.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)