Razem 29 462 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Do Miasteczka Westernowego, Lunaparku i Zoo dołożyliśmy nowe super atrakcje: ścieżkę edukacyjną z dinozaurami, jurajską ścieżkę edukacyjną, krainę safari oraz krainę baśni, bajek i legend.

- Jurajska Kraina Dinozaurów
W celu głębszego poznania historii naturalnej Ziemi i prehistorycznych zwierząt stworzyliśmy "jurajską" ścieżkę edukacyjną. Znajdziecie w niej figury dinozaurów w naturalnych rozmiarach. O każdym dowiecie się interesujących informacji z ich życia. Poznacie prehistoryczne epoki. Dowiecie się jak i dlaczego wyginęły dinozaury.

- Kraina Baśni, Bajek i Legend
Świat przygody i czarodziejskich opowieści. Tutaj dzieci spotkają się z bohaterami swoich ulubionych bajek, baśni i legend. Z bliska zobaczą jak wyglądała chatka na kurzej nóżce i jak mieszkały krasnoludki. W tym zaczarowanym świecie przewodnik poprowadzi zajęcia w taki sposób, aby dzieci mogły wykazać się własną wiedzą na temat bajkowych postaci. A podczas zwiedzania poznają również zupełnie nowe dla nich opowieści. Pragniemy aby dzieci odkryły na nowo polskie baśnie i legendy.

- Lunapark
W czasie wolnym dzieci i młodzież mogą wspaniale zabawić się na naszych urządzeniach rekreacyjnych. Obowiązuje tu nasza wewnętrzna waluta - Dolary Kansas City.

- Safari
Stworzyliśmy safari, w którym zobaczyć możecie dziko żyjące zwierzęta w naturalnych rozmiarach. Tylko u nas zobaczycie tygrysa, słonia czy hipopotama nie oddzielonych kratą klatki. Ponadto obejrzycie: rodzinę słoni, bizona, żyrafy, zebry, niedźwiedzie Grizli i inne. Z szacunku do zwierząt nie więzimy ich i nie zmuszamy do przebywania w nienaturalnych warunkach. Tutaj poznacie ich nazwy, zwyczaje i ciekawostki z ich życia. Wszystkie zwierzęta w safari są naturalnej wielkości. Przy każdym zwierzaku znajduje się tablica dydaktyczna z jego opisem. Zwiedzanie safari odbywa się z przewodnikiem, a poziom przekazywanej wiedzy dostosowany jest do wieku uczestników.

- Zoo - Lekcja Przyrody na Żywo
Jesteśmy przyjaciółmi przyrody. W naszym zoo znajdują się tylko hodowlane zwierzęta, które udomowione przez ludzi mogą żyć w ograniczonym terytorium. Zobaczycie na żywo wiele gatunków ssaków, ptactwo domowe i dzikie, nakarmicie kozy, poznacie obyczaje wielbłąda i emu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Grudziądz Linarczyk 18 86-300
Telefon: +48465-23-49
Telefon 2: +48601-660-534
E-mail: karoi22@tlen.pl
Web: www.mega-park.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)