Razem 29 423 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sindbad-hotele jest profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które od ponad 16 lat działa na rynku usług turystycznych w obszarze B2B. Jesteśmy w Polsce wyłącznym operatorem Go Global Travel - jednego z największych światowych systemów rezerwacji online.

Nasza misja jest dostarczanie klientom branżowym profesjonalnych rozwiązań informatycznych w zakresie globalnej rezerwacji online miejsc hotelowych, samochodów, rejsów oraz biletów lotniczych poprzez nieustanne dostosowywanie swojej oferty do zmieniających się potrzeb klientów.
Obsługujemy blisko 7.000 biur podróży i agencji turystycznych na całym świecie, w tym ponad 800 biur oraz agencji turystycznych działających w naszym kraju.

Do grona naszych największych krajowych klientów należą:
- Almabus
- First Class
- BIS LCC
- Fly Away Travel
- Bocho Travel
- INT Travel
- Cristal Travel LCC
- Orbis Travel
- CST Travel
- Unity Line
- Eder
- Wesco Ticket Plus

Rosnąca konkurencja na rynku usług turystycznych wymaga nieustannego poszerzania portfolio produktów poprzez sięganie po innowacyjne rozwiązania. Sindbad-hotele, prócz standardowej oferty dostosowuje się do wymagań rynkowych i dostarcza swoim klientom najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązania informatyczne w zakresie globalnego systemu rezerwacji online. Wysoka jakość świadczonych usług jak również stabilna i rozpoznawalna marka przyczyniają się do systematycznego zwiększania liczby naszych klientów.

Współpraca z Sindbad-hotele nie wiąże się z żadnymi kosztami. Nie ma opłat licencyjnych ani abonamentu. Nie ma minimów ani limitów dokonywanych rezerwacji. Jest tylko jedna zasada - za każda dokonana rezerwacje gwarantujemy atrakcyjna prowizje. Ponadto, przez cały czas trwania umowy nasi eksperci służą wszelka pomocą informacyjna i techniczna.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kraków Bronowicka 17A/2 30-084
Telefon: +48638-12-77
E-mail: biuro@merigo.com.pl
Web: www.sindbad-hotele.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)