Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma nasza istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku głównym profilem działalności była produkcja przyczep do samochodów osobowych i dostawczych.
W pierwszych latach jej trzon stanowiły lekkie przyczepy jednoosiowe z przeznaczeniem dla odbiorców indywidualnych oraz handlu. Nieustanna kontrola produkcji, poprawa walorów użytkowych naszych wyrobów, duża wytrzymałość konstrukcji oraz zastosowanie układów jezdnych i sprzęgowych firm polskich – STEELPRESS – oraz niemieckich – KNOTT, AL-KO KÖBER – opartych na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych spowodowały, że w szybkim tempie powiększał się nasz rynek zbytu. W latach 1994 – 96 produkcja naszych wyrobów była już skierowana w 90% na potrzeby rynku wschodniego (Ukraina, Rosja, Mołdawia, Białoruś).

Pragnąc powiększyć zakres świadczonych usług serwisowych, jak również poszerzyć asortyment wyrobów w roku 1996 oddajemy do użytku nową halę produkcyjną. Dalsze lata to szybki rozwój firmy. Rozszerzanie asortymentu wyrobów i usług skierowanych na realizację zamówień według indywidualnych wymogów naszych kontrahentów. W latach 2002/2003 powstaje druga hala produkcyjna przystosowana do obsługi serwisowej dużych przyczep oraz remontów naczep skrzyniowych.

W skład naszej oferty wchodzi ponad trzysta wersji przyczep o DMC 450 – 3500kg z osią wleczoną typu Neidhardt lub na resorze piórowym, posiadających homologację Ministerstwa Infrastruktury.

Ponadto:

*
produkujemy nadwozia skrzyniowe do samochodów dostawczych i ciężarowych
*
wykonujemy plandeki i banery reklamowe z materiałów importowanych
*
świadczymy usługi w zakresie remontów i modernizacji przyczep o DMC do 3500kg wszystkich typów
*
regenerujemy osie oraz urządzenia najazdowe
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 37-126 Medynia Głogowska, Pogwizdów 522
Telefon: +48177712416
E-mail: stim@stim.pl
Web: www.stim.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)