Razem 26 480 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza specjalizacja to domki holenderskie (zwane też domkami angielskimi oraz domkami na kołach) - rodzaj domku campingowego niezwykle popularny w Holandii, Belgii i na wybrzeżach Wielkiej Brytanii. W krajach tych domki tworzą piękne osiedla kempingowe - idealne miejsce wypoczynku. Teraz także i Państwo możecie cieszyć się własnym wymarzonym domkiem szybko, łatwo i za rozsądną cenę.

Jeżeli posiadają Państwo działkę rekreacyjną, domki holenderskie są idealnym rozwiązaniem. Ustawienie domku holenderskiego oszczędza Państwu stresów związanych z załatwianiem formalności, ponieważ domki te nie są trwale związane z gruntem ich postawienie nie wymaga zezwolenia nadzoru budowlanego.

Są gotowe do zamieszkania od razu po instalacji ponieważ posiadają kompletne wyposażenie (meble, urządzenia kuchenne i sanitarne, ogrzewanie, często nawet zastawę stołową i AGD). Wszystkie instalacje są wygodnie wyprowadzone na zewnątrz domku, toteż podłączenie go do sieci elektrycznej i kanalizacji trwa tylko kilka godzin. Pierwszą noc we własnym domku mogą Państwo spędzić od razu po dostawie!

Domki holenderskie są doskonałym rozwiązaniem dla rodzin. Wygodny duży salon oraz specjalna sypialnia dla dzieci gwarantują wysoki poziom komfortu. Wygodne, otwarte kuchnie wyposażone są w lodówki oraz kuchenki gazowe.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Szczecin Przecław 3F 72-005
Telefon: +48509-196-008
E-mail: pawopel@interia.pl
Web: www.pawopel.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)