Razem 30 813 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Spółka "Filter Service" zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego.

Wdrożony i potwierdzony certyfikatem w 1997 roku odnowiony w 2000 roku system jakości ISO 9002 w "Filter Service" obejmuje produkcję: półmasek filtrujących, filtrów do półmasek gumowych, sorbetu zanieczyszczeń ropopochodnych, filtrów wlotowych i wylotowych do odkurzaczy, włóknin filtracyjnych, worków i rękawów filtracyjnych, filtrów do produkcji grzybni.

Wysoką jakość produktów firmy "Filter Service" potwierdzają ich odbiorcy, a także liczne wyróżnienia i medale imprez targowych. Produkowane przez firmę półmaski filtrujące mają odpowiednie certyfikaty pozwalające oznaczać je znakiem bezpieczeństwa "CE". Osiągnięcia firmy zapewnia, oprócz światowej technologii, nowocześnie wyposażone laboratorium oraz mająca wpływ na rozwój działalności i jej konkurencyjności na rynku - kultura organizacji. Głównym jej aspektem jest otwartość na otoczenie, nacisk na rozwój oraz osiąganie coraz lepszych wyników. Realizowana jest poprzez ciągłe zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań oraz czynnym włączaniu się wszystkich pracowników w proces doskonalenia przedsiębiorstwa.

Firma "Filter Service" jest liderem. Świadczy o tym stale wzrastający eksport na wymagający rynek Unii Europejskiej, wciąż czynione inwestycje, doskonalenie wprowadzonych systemów zapewnienia jakości i ochrony środowiska oraz wdrażany system zarządzania bezpieczeństwem pracy. Z dniem 06.06.2002 firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Do ostatnich osiągnięć przedsiębiorstwa należy otrzymanie prestiżowej nagrody - GODŁA "TERAZ POLSKA" za półmaski filtrujące, a także wprowadzenie na rynek krajowy filtrów do półmasek wielorazowego użytku klasy P1 i P2, które spełniają wymagania nowej normy tj. PN EN 143:2000. Są to pierwsze atestowane w Polsce filtry tej klasy. Zostały nagrodzone "GRAND PRIX SAWO 2002" w kategorii ochron indywidualnych podczas ostatnich Międzynarodowych Tarów Środków Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2002 w Poznaniu.

Nowymi produktami są również niskooporowe PÓŁMASKI SERII 70 oraz PÓŁMASKI SERII 800 i 2000 spełniające wymagania nowej normy EN 149:2001. Półmaski serii FS 800 i FX 2000 otrzymały "ZŁOTY MEDAL SAWO 2003" w Poznaniu, a w roku 2004 zostały wyróżnione GODŁEM "TERAZ POLSKA" w XIV edycji konkursu. W lutym tegoż samego roku firma certyfikowała wdrożony w 2003 roku System Zapewnienia Jakości zapewniający zgodność z normą ISO 9001:2001.

Od 2001 roku firma rozszerza swoją działalność w zakresie produkcji włóknin filtracyjnych. W ofercie można znaleźć włókniny do filtracji suchej i mokrej. Włókniny do filtracji suchej mają przede wszystkim zastosowanie w filtrach kieszeniowych i kasetowych w klasach G-2 do F-7 oraz w workach i rękawach odpylających. Włókniny do filtracji mokrej wykorzystywane są do produkcji worków dla cukrowni o następujących przedziałach separacji: 100, 50,25,10,5 mikronów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Zgierz Ulica: Sadowa 7 a Kod pocztowy: 95-100
Telefon: +48602653123
E-mail: filter@filter-service.eu
Web: www.filter.zgierz.pl/pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)