Razem 29 449 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Cititravel Polska Sp. z o.o., właściciel portalu turystycznego (www.cititravel.pl), powstał przy współudziale biur turystycznych działających na rynku polskim od 1999 roku, siedziba spółki znajduje się w Poznaniu.

Osoby zatrudnione na stanowiskach konsultantów ds. sprzedaży posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie w turystyce oraz obsłudze klienta i z pewnością doradzą Państwu w wyborze miejsca wakacyjnego wypoczynku.

Oferta zamieszczona w portalu zawiera propozycje ponad 100 sprawdzonych touroperatorów działających na rynku polskim. Prezentowana oferta aktualizowana jest na bieżąco a o promocjach nasi klienci dowiadują sie jako pierwsi. Na stronach naszego portalu można dokonać rezerwacji wakacji, biletu lotniczego, samochodu, weekendu w Spa, pobyt w hotelu i wiele innych. Wszyscy prezentowani touroperatorzy posiadają odpowiednie gwarancje ubezpieczeniowe oraz zezwolenia na prowadzenie działalności.

Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy możliwość płatności kartą przez internet oraz polecenie zapłaty przez przelew internetowy, dzięki którym nie będą musieli Państwo wychodzić z domu, aby zarezerwować i opłacić swoje wymarzone wakacje.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Poznań 27 Grudnia 17/19 61-737
Telefon: +48(061)664-51-11
Telefon 2: +48606-978-686
E-mail: biuro@cititravel.pl
Web: www.cititravel.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)