Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Visual Sensation Laser Shows & Technologies istnieje w branży laserowej od 1999r.
Dzięki technice, przekonującym rozwiązaniom i autorskim pomysłom szybko stała się ważnym partnerem dla instytucji i firm w kraju oraz coraz częściej za granicą.

Dzisiaj Visual Sensation Laser Shows & Technologies jest uznana przez ekspertów za wiodącego dostawcę usług w sektorze pokazów laserowych na rynku polskim.

Visual Sensation proponuje Państwu Pokazy, widowiska laserowo-multimedialne, spektakle dźwięku i światła na najwyższym światowym poziomie wykonane zgodnie z obowiązującymi normami.

Połączone w jedną całość piękną muzyką widowisko laserowe przestrzenno –graficzne, fontanny, gejzery i ekrany wodne buchające ognie, pirotechnika , oświetlenie architektoniczne i wielkoformatowe, projekcje video oraz animacje laserowe na chmurach są w stanie zadziwić nawet najbardziej wymagającego widza.

Visual Sensation Laser Shows & Technologies to również jedyny polski producent profesjonalnych systemów laserowych opartych na podzespołach najlepszych światowych firm: Coherent, Cambridge Technology , Thorlabs.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Krzycko Małe Ulica: Główna 2 Kod pocztowy: 64-117
Telefon: +48601970340
E-mail: info@visualsensation.pl
Web: www.visualsensation.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)