Razem 31 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
SPOTKANIE Z KULTURĄ INDIAN AMERYKI PÓŁNOCNEJ
Zespół folklorystyczny Huu-Ska Luta z Torunia działa od 1998 roku i należy do ścisłej czołówki w tego rodzaju działalności w Polsce. Obszar działania : cały kraj.
Obsługa imprez firmowych, integracyjnych, pikników tematycznych country , Dni Miast, festynów, koncertów, konferencji itp. Imprezy organizowane w scenografii wioski indiańskiej - namiotów Tipi. Profesjonalne pokazy tańców indiańskich Powwow na scenie oraz w plenerze.
Gry, konkursy, zabawy i animacje w konwencji Dzikiego Zachodu.
Oferta skierowana jest do agencji artystycznych i reklamowych, ośrodków wczasowych i kolonijnych , biur turystycznych oraz organizatorów różnego rodzaju spotkań integracyjnych, pikników, festynów, imprez zakładowych, kulturalnych i szkolnych.
Jeżeli chcesz zapoznać uczestników swojej imprezy z historią oraz kulturą indiańską na żywo i zaproponować im wspaniałą zabawę, to koniecznie skontaktuj się z nami. Wprowadzimy uczestników Twojej imprezy w fascynujący klimat Indian Ameryki Północnej oraz zaprosimy do podróży w czasie i przestrzeni.
Udział naszego zespołu podnosi atrakcyjność każdej imprezy.
Spotkania z kulturą Indian Ameryki Północnej mogą odbywać się przez cały rok : w formie wioski indiańskiej wiosną i latem w plenerze, a jesienią i zimą w sali oraz na scenie. Zapraszamy do współpracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Toruń Ulica: Dziewulskiego 15 d /45 Kod pocztowy: 87-100
Telefon: +48607563104
E-mail: d.lipecki@gmail.com
Web: www.huuskaluta.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)