Razem 31 393 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Usługi świadczone przez nas są realizowane z wykorzystaniem nowych dostępnych narzędzi stosowanych na rynku, tak aby zapewnić najwyższą jakość swoich usług. Nasze kompetencje budujemy w oparciu o wiedzę, doświadczenie i kreatywność naszych doradców - doświadczonych konsultantów w szczególności z dziedziny finansów, audytu, zewnętrznych źródeł finansowania, organizacji i zarządzania. Dzięki temu gwarantujemy profesjonalne doradztwo biznesowe - najwyższej jakości usługi konsultingowe.

W skład zespołu specjalistów Firmy, wchodzą również na stałe eksperci zewnętrzni, będący specjalistami w tych obszarach, które ze względu na ograniczenia wynikające z obowiązujących przepisów nie mogą znajdować się bezpośrednio w naszej ofercie (badanie sprawozdań finansowych, usługi związane z obsługą kadrowo - płacową, obsługą księgową, audytem finansowym, doradztwem prawnym, audytem bezpieczeństwa informacji, doradztwem dotyczącym usługi IT itp.).

Tym co pozwala nas wyróżnić na rynku jest wysoka umiejętność wkomponowania zdefiniowanych celów i misji firm na praktyczne programy i procedury wykonawcze. W logiczną, spójną całość wiążemy: wizję i misję firmy, kluczowe czynniki sukcesu, cele strategiczne oraz zadania do wykonania.
Cenimy sobie partnerstwo i chcemy być z naszymi klientami długoterminowo, wierząc, że tylko tak można budować zaufanie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 70-375 Szczecin 5 Lipca 7/10
Telefon: +48607-357-005
E-mail: biuro@studio-m.szczecin.pl
Web: www.studio-m.szczecin.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)