Razem 26 458 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Biuro Obsługi Nieruchomości Arenda jest firmą zajmującą się szeroko rozumianą obsługą rynku nieruchomości a także rynku ruchomości. Firma powstała w 1995 r. i od tego momentu działa na rynku nieruchomości i w jego otoczeniu.

Właścicielem jest rzeczoznawca majątkowy Janusz Przytuła, numer uprawnień 837 wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury z dniem 29.04.1994r, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego z wykształcenia także geodeta i górnik.

Na bazie zdobytych doświadczeń i wiedzy firma rozszerzyła działalność o wyceny i różnego rodzaju opinie dotyczące maszyn, środków technicznych. Wyceny maszyn, urządzeń wykonywane są zgodnie zasadami postępowania i standardem BOMIS-u. Stałe doskonalenie zawodowe gwarantuje Państwu wysoki poziom świadczenia usług. W zależności od potrzeb firma stale współpracuje z innymi uprawnionymi rzeczoznawcami oraz specjalistami innych branż (geodeci, prawnicy, ekonomiści, architekci, projektanci) przez co zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i pełny profesjonalizm.

W trakcie naszej działalności odbiorcami naszych usług były osoby fizyczne, prawne, wspólnoty mieszkaniowe oraz klienci instytucjonalni, w tym firmy międzynarodowe.

W swoim działaniu kierujemy się zasadami odpowiednimi dla zawodów zaufania publicznego wynikającymi z przepisów prawa i standardów zawodowych .Ta szczególna staranność wynika tak z szacunku dla Klienta jak i charakteru tych czynności oraz z zasad etyki zawodowej. Zawsze kierujemy się zasadą bezstronności w wycenie nieruchomości. Informacje uzyskane w trakcie opracowywania opinii stanowią tajemnicę zawodową i nie są przekazywane osobom trzecim . Dodatkowym zabezpieczeniem interesów odbiorców naszych usług jest ubezpieczenie w PZU (posiadamy polisę OC od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem działalności).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 58-150 Strzegom Jaśminowa 32
Telefon: +48748555508
Telefon 2: +48601948573
E-mail: arenda.biuro@gmail.com
Web: www.wycena-arenda.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)