Razem 29 417 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma
Jesteśmy firmą znaną na rynku szczecińskim już od ponad 30 lat. Początek lat 70-tych to pierwszy kontakt z firmą Volkswagen a zarazem rozpoczęcie działalności przez Zbigniewa Łopińskiego i Wiesława Kołacza w formie Zakładu Mechaniki Pojazdowej.
W 1981 roku zbudowaliśmy nową siedzibę na ulicy Madalińskiego 7, co było równocześnie początkiem współpracy z koncernem Volkswagen na gruncie prywatnej działalności. Firmę naszą stale dostosowujemy do najwyższych wymagań koncernu VW i Audi. Nasz salon jest jednym z najnowocześniejszych w Szczecinie.
Serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy służący do diagnozowania i naprawy tak dalece zaawansowanych technologii jakie zawarte są w obsługiwanych przez nas markach pojazdów.
Dzięki permanentnemu programowi szkoleń, załoga posiada unikalną wiedzę i ogromne doświadczenie. Zatrudniamy 50 doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy podejmą każde wyzwanie. Mamy zatem ogromny potencjał i możliwości.
Zdobywamy co roku, zaufanie kilkuset klientów kupujących u nas nowe samochody.
Niewymierna jakość Volkswagena i Audi nie jest dla nas wyzwaniem, jest normatywem przede wszystkim w naszej pracy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i satysfakcja naszych klientów.
Volkswagen oraz Audi to prestiż i perfekcja. My jesteśmy częścią Volkswagena i podążamy w tym samym kierunku.
Serdecznie zapraszamy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 70-101 Szczecin, ul. Madalińskiego 7
Telefon: +48914865100
E-mail: nfo@kolacz-lopinski.pl
Web: www.kolacz-lopinski.vw.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)