Razem 25 603 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
O sklepie:
Sklep zielarsko-medyczny P.W. ?Matki Boskiej Zielnej? istnieje od 1993 r.
Od początku Zielarnia pełniła opiekuńczą rolę wobec starszych ,schorowanych osób, zagubionych w swoich problemach zdrowotnych. Dlatego będąc otwartą na różnorodne sposoby leczenia poszukuję ziół i preparatów naturalnych pomocnych w leczeniu nawet najtrudniejszych przypadków. Sprowadzam zioła z najodleglejszych zakątków świata. W swojej ofercie posiadam produkty andyjskie, peruwiańskie, chińskie, indyjskie, rosyjskie i przede wszystkim nasze rodzime polskie.

O mnie:
Nazywam się Aleksandra Katarzyna Ilnicka De Pietyrog. Zielarstwem zajmuję się od ponad dwudziestu lat wykorzystując osiągnięcia fitoterapii rodzimej jak i tej pochodzącej z innych kręgów kulturowych (obie Ameryki, Afryka, Azja, Indie ). Badam tajemne, zapomniane receptury zielarskie, korzystając m.in. z przedwojennych brulionów mojego dziadka - zielarza Seweryna Wolfa .
Cyklicznie opowiadam o ziołach i historii zielarstwa w TV Toya oraz na łamach codziennej prasy. Jestem producentką i propagatorką leczniczych i kosmetycznych właściwości zielonej i czerwonej glinki. Ukończyłam zielarstwo na Łódzkiej Akademii Medycznej ( obecnie Uniwersytet Medyczny ), Pogłębiałam swoją wiedzę w Instytucie Roślin I PRzetworów Zielarskich w Poznaniu oraz w Kanadyjskiej Szkole Herbologii Zachodniej I Irydologii.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 91-059 Łódź Zachodnia 6
Telefon: +48426542496
Telefon 2: +48507176602
E-mail: kasia_zielarka@wp.pl
Web: zielarka.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)