Razem 25 455 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ZHU Tarnowski powstała w 1981 roku jako warsztat wielomarkowy. Rozwój motoryzacji sprawił, że nasza firma zadecydowała postawić na specjalizację w zakresie jednej marki samochodów. Tak się stało w 1984 roku. Nasza firma podjęła działalność w zakresie wszechstronnej obsługi serwisowej samochodów marki Łada.

Decyzja okazała się ze wszech miar trafiona. Skłoniło to nas do rozpoczęcia starań o autoryzję u czołowego i prestiżowego producenta samochodów w Europie. Naszym wyborem została firma BMW.

Autoryzowany dealer BMW

Podjęliśmy starania, aby dostosować obiekt i wyposażenie do wymagań związanych z autoryzacją. Również nasi pracownicy musieli przejść specjalistyczne szkolenia tak, aby uzyskać wymagane certyikaty. Nasze starania zostały uwieńczone sukcesem. W 1991 spełniliśmy wszelkie wymagane kryteria i uzyskaliśmy autoryzację BMW. Od tej chwili nasza firma działała jako autoryzowany salon sprzedaży i serwis BMW.

W roku 1996 został wybudowany obecny salon oraz rozbudowany serwis.

W roku 1998 otrzymaliśmy autoryzację ROVER i LAND ROVER.
Niezależny serwis BMW

W 2004 r. nasza firma zaprzestała współpracy z BMW Polska i rozpoczęła działalność jako Niezależny serwis oraz salon BMW.

Dla naszych klientów fakt ten ma niebagatelnie pozytywne skutki finansowe. Dzięki takiej decyzji ceny robocizny mogą być niższe nawet o 50-60% niż w autoryzowanych serwisach.

Zgodnie z dyrektywami Uni Europejskiej stosujemy na życzenie klienta tzw. zamienniki, czyli części o porównywalnej jakości z częściami oryginalnymi, ale których cena jest niższa również o ok. 60 %.

Salon sprzedaży samochodów oferuje Państwu samochody nowe na zamówienie, samochody "roczne", oraz komisowe w atrakcyjnych cenach z pełną gwarancją fabryczną. Nasz serwis daje Państwu możliwość sprawdzenia rzetelności danych dotyczących faktycznego użycia i przebiegu samochodu.

Właścicielem firmy jest Kazimierz Tarnowski – 30 lat w branży motoryzacyjnej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 44-100 Gliwice, ul. J. Śliwki 13b
Telefon: +48323305510
E-mail: salon@tarnowski.com.pl
Web: www.tarnowski.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)