Razem 31 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma powstała w 2001 r. Oferujemy naszym klientom pełen zakres prac związanych z projektowaniem i budowaniem terenów zieleni, ogrodów, automatycznych systemów nawadniania, oczek wodnych, oświetlenia ogrodowego. Możemy dla państwa wykonać całość prac lub ich określoną część. Od 2006 roku uzyskaliśmy autoryzację i status złotego klienta firmy Gardena. Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności w na terenie całego województwa śląskiego.

Od stycznia 2009 roku firma nasza poszerza swoją ofertę i rozpoczyna sprzedaż automatycznych systemów nawadniania i sprzętu ogrodniczego. Sprzedaż ta odbywa się równolegle w siedzibie firmy jak również przez sklep internetowy.

Projektowanie Dobry plan jest podstawą osiągnięcia sukcesu. Powinien on uwzględniać specyfikę danego terenu, warunki klimatyczne i siedliskowe, preferencje oraz upodobania przyszłych użytkowników. Wszystko zaś musi być dostosowane do możliwości inwestycyjnych.

Projektowanie rozpoczynam od zapoznania się z terenem i rozmowy z inwestorem. Na podstawie wstępnych danych przygotowuje dwie, różniące się stylem i rozwiązaniami przestrzennymi, koncepcje zagospodarowania terenu. Przygotowane propozycje są materiałem wyjściowym do dokładnego sprecyzowania oczekiwań klientów, wyboru stylu aranżacji ogrodowej, doboru elementów architektonicznych i omówienia szaty roślinnej. W efekcie projekt szczegółowy nie jest wynikiem zaskoczenia, lecz rezultatem dopracowanych i zaakceptowanych rozwiązań. Projekt może zawierać takie elementy jak: ukształtowanie terenu, rozmieszczenie budynków, układ drogowy, elementy małej architektury ogrodowej, instalacje wodną i elektryczną oraz dobór roślin.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 42-200 Częstochowa Ludowa 197
Telefon: +48(034)322-37-84
Telefon 2: +48601-523-304
E-mail: patio@ogrodypatio.pl
Web: www.ogrodypatio.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)