Razem 27 235 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Wiesz, że projektujemy tak, by zadowolić Ciebie i Twój budżet?
Budujemy ładne, proste w użyciu i przejrzyste strony www, wdrażamy sklepy internetowe oraz systemy zarządzania zawartością. Sprawiamy, że strony naszych klientów zaczynają zarabiać.

Projektujemy logotypy, wizytówki i papier firmowy. Nie pozwolimy by klienci zapamiętali Twoją konkurencję lepiej niż Ciebie. Możemy pomóc Ci komunikować się z Twoimi klientami za pomocą ulotek, plakatów, banerów i nie tylko.

Pierwszy krok należy do Ciebie - możesz się z nami skontaktować za pomocą e-maila, zadzwonić lub umówić się na spotkanie. Wybór należy do Ciebie.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres usług, obejmujący między innymi:
- Tworzenie stron internetowych
- Budowa i implementacja systemów zarządzania zawartością (CMS)
- Budowa i implementacja sklepów internetowych
- Projektowanie logotypów (wraz z księgą znaku)
- Projektowanie wizytówek, papieru firmowego
- ...To oczywiście nie wszystko!

Wybierając Nifti.pl możesz być pewien, że ubierzemy twoją markę tak by była elegancka, atrakcyjna i wyrazista. Pamiętaj, że korzystamy z nowoczesnych narzędzi i rozwiązań - dzięki temu oszczędzamy czas i Twoje pieniądze.

Poza szeroką gamą usług, naszym klientom oferujemy doradztwo na całym etapie współpracy - zarówno w zakresie funkcjonalności strony czy doboru kolorystyki jak i wyjaśnieniu zawiłości procesów technologicznych. Każdy z naszych klientów może również liczyć na wsparcie posprzedażowe. Nawet po zakończonej współpracy możesz się z nami skontaktować i rozwiać swoje wątpliwości.

Istnieje wiele firm, które oferują współpracę przy tworzeniu stron WWW, logotypów, wizytówek. My przekuwamy tę współpracę w sukces! Razem sprawimy, że Twoja strona zacznie dla Ciebie zarabiać a Twoi klienci zaczną Cię postrzegać jako dobrego Partnera Biznesowego.

Tworzymy nieliczny, ale skuteczny zespół. mamy doświadczenie przy projektowaniu stron internetowych, budowaniu systemów zarządzania zawartością, wdrażaniu sklepów internetowych, projektowaniu logotypów, wizytówek, papieru firmowego, plakatów i nie tylko.

Zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy:
- zadowolenie klienta,
- myślenie skierowane na użytkownika,
- dbałość o szczegóły,
- pełne zaangażowanie,

Chcemy żebyś rozumiał i miał wpływ na pracę, którą dla Ciebie wykonujemy. Jeżeli nie rozumiesz kolejnego etapu naszej współpracy, masz wątpliwości lub brakuje Ci przekonania, że tego właśnie szukasz - skontaktuj się z nami, a rozwiejemy Twoje wątpliwości. Wspólnie wypracujemy rozwiązanie, którego poszukujesz.

Po zakończonej współpracy otrzymasz od nas komplet informacji, kopię zapasową Twojego zamówienia oraz wsparcie posprzedażowe. Jeżeli po realizacji projektu będziesz miał jakieś pytania - skontaktuj się z nami, a z pewnością Ci pomożemy. W zamian chcielibyśmy, żebyś miał o nas dobre zdanie i mógł nas polecić swoim współpracownikom i znajomym.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 42-208 Częstochowa Pszenna 23a/1
Telefon: +48883942044
E-mail: biuro@nifti.pl
Web: www.nifti.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)