Razem 26 768 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Masz dość bezowocnych poszukiwań, nie masz na nie czasu, chcesz być pewny, że kupiona przez Ciebie nieruchomość jest "prześwietlona" przez fachowców? Przyjdź do nas, pomożemy Ci!

Skupiamy w swoich szeregach osoby z wieloletnim doświadczeniem i to nie tylko na rynku nieruchomości, lecz także inwestycyjnym i ubezpieczeniowym. Działamy na terenie miasta Torunia i okolic, lecz naszą ambicją jest ekspansja na sąsiednie rynki. Dzięki kontaktom z zagranicą chcemy sprowadzać nowych inwestorów na nasz teren.

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie i najmie : mieszkań, domów, gruntów i nieruchomości komercyjnych. Oferujemy doradztwo przygotowanie dokumentacji do umowy przedwstępnej i finalnej oraz pełną obsługę klienta: dojazdy, pełnomocnictwa, wyciągi z ksiąg wieczystych itp.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości oraz z firmami i specjalistami wielu innych branż mogących wspomóc działania zmierzające do pełnej obsługi klienta. Dzięki współpracy z bankami skredytowanie zakupu nieruchomości staje się mniej uciążliwe i szybsze.

Kierujemy się w swej działalności zawodowej obowiązującymi ustawami, standardami zawodowymi, kodeksem etyki zawodowej oraz nade wszystko dobrem klienta, a swoje czynności wykonujemy z jak największą starannością. Naszą dewizą jest fachowość, solidność, kultura i skuteczność działania a zadowolony klient naszym nadrzędnym celem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 87-100 Toruń Królowej Jadwigi 1/3
Telefon: +48(056)652-11-72
Telefon 2: +48697-599-835
E-mail: biuro@apartament4u.pl
Web: www.apartament4u.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)