Razem 29 463 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Konsorcjum Nieruchomości to zespół profesjonalistów i specjalistów na rynku nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Dzięki znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Pomagamy w podejmowaniu decyzji. Nasi specjaliści przyjmując ofertę sprzedaży analizują każdą nieruchomość rzetelnie i uczciwie zgodnie ze stanem prawnym i faktycznym.

W przypadku nieuporządkowanego stanu prawnego nieruchomości pomagamy i czynnie uczestniczymy w sporządzeniu oferty i przygotowaniu jej do sprzedaży. Każda nieruchomość przyjęta do naszej bazy to sprawdzona, aktualna i gwarantowana oferta. Doradzamy w wyborze kupna nieruchomości. Prezentujemy oferty wykazując ich atuty, ale również uwidaczniamy słabe strony. Decyzja kupna nieruchomości to decyzja przemyślana i uzasadniona.

Korzystając z naszych ofert możesz w pełni czuć się bezpieczny i spokojny, że zostaniesz profesjonalnie obsłużony. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów hipotecznych. Ponadto prowadzimy analizy rynku, doradztwo inwestycyjne, sporządzanie biznes planów i przedsięwzięć inwestycyjnych. Zatrudniamy oraz współpracujemy z wieloma specjalistami, których wiedza i doświadczenie pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu na rynku nieruchomości.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 60-813 Poznań Zwierzyniecka 10
Telefon: +48(061)843-21-49
Telefon 2: +48509-663-301
E-mail: info@kn-poznan.pl
Web: www.kn-poznan.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)