Razem 29 417 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
W 1999 roku zostaliśmy przyjęci do elitarnej grupy „1000 plus” – grupy dealerów, którzy jako jedni z niewielu w Polsce osiągnęli rekordowy poziom sprzedaży liczony w skali jednego roku. Taki wynik na pewno nie byłby możliwy do osiągnięcia, gdyby nie wysoki poziom usług świadczonych przez nasza firmę.

Hasło „satysfakcjagwarantowana” towarzyszy nam od wielu lat. Nasza dbałość o całkowite zadowolenie Klientów i wysoka jakość usług zostały docenione przez Ford Polska. Dowodem uznania jest przyznanie nam w latach 1997 - 2006, jako najlepszemu oficjalnemu przedstawicielowi firmy Ford w Polsce Nagrody Prezesa "The Chairman's Award", właśnie w kategorii najlepszej obsługi Klienta. To swoisty rekord w skali Europy. Jesteśmy bowiem jedynym sprzedawcą Fordów utrzymującym taki poziom obsługi przez tyle lat.

BIELSKI BOSS NA ŚLĄSKU

Nowy oddział Auto-Boss jest zlokalizowany przy Drogowej Trasie Średnicowej 51 w Chorzowie. Piętrowy salon o łącznej powierzchni użytkowej (parter oraz pierwsze piętro salonu) 4415 mkw jest największym tego typu obiektem w województwie Śląskim.

Salon Auto-Boss oferuje dwie marki samochodów - Ford i Volvo. W części przeznaczonej dla marki Ford jest miejsce dla ekspozycji 15 samochodów. Część Volvo dysponuje 8 miejscami dla prezentacji swoich modeli. Dodatkową atrakcją części Volvo jest ekspozycja samochodu na specjalnie przygotowanej, szklanej płycie - osoby znajdujące się na parterze salonu mogą obejrzeć samochód Volvo od spodu.

Na parterze salonu, przy głównym wejściu zlokalizowano stanowiska doradców serwisowych, sklep oraz stanowiska obsługi biurowej i wydawania nowych samochodów. Dla klientów odwiedzających serwis przygotowano specjalną recepcję tzw. Drive-in. Samochód wjeżdża do serwisu poprzez pomieszczenie, gdzie dokonuje się wstępnej diagnostyki i oględzin. Wszystkie czynności klient obserwuje przez przeszkloną ścianę serwisu. Salon Auto-Boss w Chorzowie dysponuje 14 stanowiskami serwisowymi (w tym 3 stanowiska dedykowane dla samochodów Ford Transit). Taka liczba zapewnia płynność obsługi i skrócenie czasu oczekiwania na naprawę samochodu.

Największe wrażenie budzi jednak sala ekspozycyjna samochodów. Zarówno w części Ford jak i Volvo znajdują się stanowiska sprzedaży, specjalnie wydzielone poczekalnie oraz miejsce zabaw dla dzieci. Wystrój i układ wnętrza są zgodne z zasadami Ford of Europe oraz Volvo Next Face. Przyjęcie takich wytycznych sprawia, że chorzowski salon odpowiada standardom obsługi przyjętym w całej Europie.

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego salonu.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 41-506 Chorzów, ul. Drogowa Trasa Średnicowa 51
Telefon: +48323494920
E-mail: sekretariat.chorzow@autoboss.com.pl
Web: www.autoboss.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)