Razem 26 475 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "Auto Moto Ełk" istnieje od 1998r. na początku swojej działalności posiadała status Autoryzowanego Dealera Forda.
Zainaugurowaliśmy naszą obecność na rynku motoryzacyjnym razem z Fordem Focusem 26 listopada 1998 roku.
Ogromne zmiany prawne i taktyczne na rynku motoryzacyjnym Unii Europejskiej, które powstały w wyniku Rozporządzenia Komisji (WE) nr 1400/2002 o wyłączeniach blokowych w motoryzacji (nazwana z niemieckiego rozporządzeniem GVO, a z angielskiego Block Exemption), a które w praktyce przekładają się na zlikwidowanie ograniczeń w zakresie powstawania salonów i serwisów wielomarkowych, dały nam nowy impuls do działania. Postanowiliśmy jako pierwsi w naszym regionie rozpocząć wdrażanie koncepcji profesjonalnej sprzedaży oraz serwisu samochodów wielu marek w jednym salonie, tzw. multi-branding, co daje niewątplie korzyści naszym klientom.
Postawiliśmy na rozwój dążąc do stworzenia kompleksowej oferty w zakresie świadczonych usług. W 2000r. wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku Autoryzowany Zakład Naprawy Nadwozi.
Jako, że znajdujemy się na terenie tzw. "zielonych płuc Polski " żyjemy w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Jako pierwsi w regionie rozpoczeliśmy stosowanie ekologicznej metody lakierowania nadwozi z wykorzystaniem najnowocześniejszej metody "aquabase" lakierów wodorozcieńczalnych firmy ICI AUTOCOLOR.
Jesteśmy gotowi do zaspokojenia oczekiwań naszych klientów.
Serwis naprawczy w pełnym zakresie, sprzedaż części i akcesoriów, całodobowe autoholowanie , bezgotówkowe rozliczenie szkód powypadkowych, samochody zastępcze na czas naprawy to oferta, którą kierujemy do naszych klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 19-321 Nowa Wieś Ełcka, ul. Ełcka
E-mail: salon@automoto.com.pl
Web: www.automoto.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)