Razem 30 830 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Human Resources International - HRI - jest firmą doradztwa personalnego działającą w Polsce od początku 1999 roku. Chociaż główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, to działalność w zakresie doradztwa personalnego prowadzona jest na terenie całego kraju.

Działamy dla firm zagranicznych i polskich, głównie w sektorach FMCG (w tym sieci handlowe), teleinformatycznym, farmaceutycznym, oraz finansowym. Jesteśmy polskim partnerem znanej międzynarodowej firmy rekrutacyjnej AGRI-associates. Specjalizujemy się w poszukiwaniu i doborze kadr na wyższy i średni szczebel zarządzania.

Nasze wyniki w poszukiwaniu idealnych kandydatów mają swój początek w starannym sprecyzowaniu potrzeb klientów. Następnie wybieramy i konsekwentnie realizujemy strategie rekrutacyjną mającą na celu wyszukanie oraz zatrudnienie najlepiej wykwalifikowanych kandydatów. Posługujemy się wszystkimi metodami rekrutacyjnymi, głównie Executive Search, ponadto Search & Selection poprzez ogłoszenia w różnych mediach oraz korzystamy z naszej bazy danych. Nasze procedury doboru i selekcji są wyjątkowe i pozwalają nam działać niezwykle efektywnie. Otrzymane projekty automatycznie obligują nas do absolutnej dyskrecji oraz do działania w najlepiej pojętym interesie naszego zleceniodawcy.

Naszym celem jest działanie:
- profesjonalne i skuteczne,
- dyskretne w stosunku do klienta jak i kandydata,
- uwzględniające presję czasu,
- przyczyniające się do rozwoju ludzi oraz organizacji.

Nasi Konsultanci:
- są specjalistami z kilkuletnim doświadczeniem w biznesie i konsultingu,
- znają rynek pracy,
- legitymują się konkretnymi osiągnięciami w realizacji rekrutacyjnych potrzeb klientów oraz skutecznym poszukiwaniu i zatrudnianiu wysoko-wykwalifikowanych specjalistów.
- współpracujący z nami są psychologami i wspierają nasze działania przygotowując i przeprowadzając sesje psychologiczne, diagnozujące takie cechy kandydatów jak zdolności, poziom inteligencji oraz osobowość kandydatów.

Nasze osiągnięcia:
- mamy za sobą kilkaset projektów zakończonych sukcesem,
- realizowaliśmy często kluczowe potrzeby naszych klientów,
- pomogliśmy zrobić krok w karierze wielu fachowcom.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 02-001 Warszawa Aleje Jerozolimskie 99/7
Telefon: +48226213210
Telefon 2: +480-602251605
E-mail: hri@hri.pl
Web: hri.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)