Razem 26 475 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "GES" powstała 20 marca 1995 roku jako przedsiębiorstwo handlowe. Zajmujemy się dystrybucją opakowań dla przemysłu i handlu oraz naczyń jednorazowych przeznaczonych dla gastronomii i cateringu. Proponujemy również profesjonalne systemy utrzymania porządku i czystości. W naszej ofercie znajdą Państwo także artykuły dekoracyjne i higieniczne.

Podstawowe zasady działalności przedsiębiorstwa opierają się na wysokiej jakości usług i produktów oraz stałym budowaniu zaufania i trwałych relacji z klientami i dostawcami. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i prowadzonej strategii staliśmy się liderem wśród firm na naszym terenie. Swój sukces zawdzięczamy innowacyjności, profesjonalnemu i rzetelnemu świadczeniu usług. Ciągłe poszerzanie naszej działalności motywuje nas do podnoszenia kwalifikacji, inwestowania w coraz lepszy sprzęt informatyczny oraz bazę logistyczną.

Elastyczność oraz wieloletnie doświadczenie w branży opakowań jednorazowych umożliwia dopasowanie naszej oferty do potrzeb klientów. Skupiliśmy swoją uwagę przede wszystkim na wygodzie i zadowoleniu klientów. Posiadając duże powierzchnie magazynowe jesteśmy w stanie zapewnić odbiorcom ciągłość i niezawodność dostaw. Dajemy pewność, że zamówiony towar będzie odpowiedniej jakości i zostanie dostarczony na czas i miejsce bez konieczności opuszczania Państwa firmy.

W ciągu całego okresu działalności podejmowaliśmy decyzje, które pozwoliły nam uzyskać stabilną pozycję w oczach naszych kontrahentów. Dzięki temu współpracujemy z ponad 100 dostawcami zajmującymi się produkcją oraz importem opakowań na terenie naszego kraju. Jesteśmy bezpośrednimi przedstawicielami największych firm z branży w kraju. Daje nam to możliwość kompleksowej obsługi klientów przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 58-306 Wałbrzych Wrocławska 130
Telefon: +48(074)840-80-50
E-mail: ges@ges.biz.pl
Web: www.ges.biz.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)